IPhone 13 Pro 1 TB- czy warto w niego zainwestować?

iphone 13 pro 1tb

IPhone stały się już prawdziwie kultowymi urządzeniami, które znalazły szerokie grono zwolenników na całym świecie. Nie da się ukryć, że Apple od momentu premiery swojego pierwszego smartfona stale notuje wzrosty sprzedażowe, a każdy kolejny model cieszy się jeszcze większą popularnością od poprzedniego. Nic więc dziwnego, że każdy z użytkowników iPhone’ów z niecierpliwością czeka na kolejną edycję i odsłonę swojego ulubionego smartfona. Każdy kolejny model to bowiem nowość i swoista nowinka techniczna, która sprawia, że w pewnym sensie jest on o wiele lepszy i doskonalszy od poprzedniego. Nie da się więc ukryć tego, że w dniu premiery do sklepów stacjonarny Apple ustawiają się niezwykłe długie kolejki, a sprzedaż online sprawia, że padają serwery. Absolutną nowością i hitem na rynku obecnie jest iPhone 13. Niemniej jednak został on wydany w kilku wersjach, a najwięcej uwagi zwrócił model iPhone 13 Pro 1 TB. Czy warto w niego zainwestować?

IPhone 13 Pro 1 TB- smartfon wielkoformatowy

IPhone 13 Pro 1 TB to z pewnością jeden z największych hitów, jakie do tej pory wypuściła firma Apple. Smartfon ten jednak spotkał się zarówno z pozytywnymi opiniami, a także z nieco bardziej krytycznymi głosami. Bez wątpienia przyczynić się do tego mógł oczywiście rozmiar. IPhone 13 Pro 1 TB oferuje wyświetlacz o przekątnej 6,1 cala. Z pewnością użytkownicy, którzy doceniają pokaźne wymiary sprzętu i doceniają fakt, że jest co „trzymać w dłoni” już w ten model się wyposażyli. Nieco bardziej krytycznie podchodzą do niego Ci, którzy do tej pory korzystali z iPhone’ów w wersji Mini. Dla nich pierwszy kontakt z tak dużym wyświetlaczem z pewnością może być na początku mocno problematyczny. Niemniej jednak iPhone 13 Pro 1 TB to przede wszystkim ekran w technologii OLED, która jest prawdziwą innowacją na rynku elektronicznym. Nie tylko charakteryzuje się on wysoką częstotliwością odświeżania, ale również niezwykle nasyconymi barwami i kolorami. Warto również wspomnieć, że ten model iPhone zostały wydany w nietuzinkowych wersjach kolorystycznych. Oprócz tradycyjnie znanego nam iPhone 13 Pro 1TB w kolorze złotym, czarnym i srebrnym, użytkownicy mogą zdecydować się również na iPhone w kolorze alpejskiej zieleni czy górskiego błękitu.

apple

IPhone 13 Pro 1 TB- pamięć, której nie można zapełnić

To co wyróżnia iPhone 13 Pro 1 TB to przede wszystkim ogromna pamięć. 1 TB jest przestrzenią, której nie będzie wstanie zapełnić żaden użytkownik. Co więcej, taka pamięć gwarantuje również niezwykle płynne i szybkie działanie sprzętu. Sprawdzi się on więc idealnie dla ludzi, którzy wykorzystują swój smartfon jako główne narzędzie pracy. Na iPhone 13 Pro 1 TB będzie można zainstalować niezliczoną ilość aplikacji biurowych i przechowywać różnorodne pliki i foldery. Co więcej to również idealne rozwiązanie dla wszystkich graczy. 1 TB pamięci pozwoli na zainstalowanie na urządzeniu ulubionych rozgrywek wraz z dodatkami, by móc zawsze mieć przy sobie swoje ulubione gry. IPhone 13 Pro 1 TB to z całą pewnością model dla najbardziej wymagających.