Pełne akcji gry na ps4

gra ps4

Posiadacze konsol Play Station 4 mogą z łatwość skompletować imponującą bibliotekę zróżnicowanych gier, które zapewnią doskonałą elektroniczną rozrywkę na długie godziny. Branża gier nieustannie się rozwija, dlatego też deweloperzy mogą oferować graczom coraz to bardziej nowoczesne tytuły.

Resident Evil VII: Biohazard

Najnowsza odsłona to spektakularny powrót po latach tej klasycznej serii. Wykorzystano unikalne rozwiązania narracyjne, co doprowadziło do powtarzania gry na ps4. Atmosfera jest gęsta i przyprawia o ciarki na plecach. Aby przetrwać w objętym zarazą domu szalonej rodziny, gracz będzie musiał wykazać się sprytem, refleksem, ale i cierpliwością, ponieważ na doświadczenie płynące z gry składają się splecione ze sobą momenty dynamiczne i bardziej stonowane. O mistrzostwie twórców gry świadczy jednak fakt, że uczucie niepokoju nie odstępuje gracza ani na krok.

Watch Dogs 2

Gra z otwartym światem, której mechanika rozgrywki opiera się przede wszystkim na możliwości hakowania wszelkiego rodzaju elementów elektronicznych w niedalekiej przyszłości. Twórcom tej gry na ps4 udało się wykreować bardzo interesujący świat otwarty, a druga część serii została usprawniona niemal pod każdym względem, przede wszystkim jeżeli chodzi o dynamikę rozgrywki, fabułę, a także prowadzenie pojazdów oraz oczywiście kluczową dla świata przedstawionego umiejętność hakowania ludzki, systemów oraz urządzeń, co wymagać będzie jednak rozwinięcia odpowiednich umiejętności.

Call of Duty: Black Ops 4

Seria Call of Duty jest jednym z gigantów na rynku sieciowych strzelanek pierwszoosobowych. Gracze często poza zabawą internetową z innymi graczami doceniają również tryb dla jednego gracza. Tak jest i w części Black Ops 4, która opowiada niezwykle barwną historię pełną wartkiej akcji oraz niespodziewanych zwrotów akcji. Na szczególną uwagę zasługuje precyzyjny i wygodny model strzelania, który zapewnia ogromną frajdę nawet z najprostszych mechanik gry. Prawdziwa zabawa rozpoczyna się jednak dopiero po uruchomieniu trybu sieciowego.

Więcej gier na PS4 -> https://www.sferis.pl/gry-ps4-2272