Sprawne i szybsze wykonywanie zadań w szkołach


Office dla szkół: https://sklep.centrumxp.pl/office-dla-szkoly to nowoczesny program, który pozwala na sprawne i szybsze wykonywanie wielu różnorodnych zadań. Dzięki rozbudowanym narzędziom takim jak Word, Excel, PowerPoint oraz Publisher możliwa jest sprawniejsza i usystematyzowana praca pomiędzy różnymi osobami. Dlaczego warto więc się nim zainteresować? Co takiego wprowadza i czym się wyróżnia? Co wchodzi w jego skład? Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem. Naprawdę warto. 

1. Program skierowany do jednostek edukacyjnych

Office to program uniwersalny. Jednak jego specjalna wersja stworzona dla szkól wyróżnia się możliwością bezpłatnego dostępu do najnowszego oprogramowania Office 365 dla instytucji edukacyjnych. Dzięki niemu kadry mogą prowadzić systematyczne i uporządkowane spisy i listy, dyrektorzy tworzyć grafiki lekcyjne, a nauczyciele mogą wymieniać się między sobą przydatnymi informacjami.  

2. Dla kogo ta wersja office?

Aktualnie z oprogramowania korzysta wiele przedszkoli, szkół podstawowych, liceów, techników oraz szkół wyższych. Można się spotkać z powyższa wersją również w bibliotekach czy nawet w muzeach. Osoby korzystające na bieżąco z programu, zgodnie twierdzą, iż jest on niezastąpiony w pracy. 

Office dla szkół to oprogramowanie, które powinno znaleźć się w każdej szkole i to nie tylko jako pomoc dla nauczycieli, czy pracowników, ale i dla samych uczniów. Pakiet zawiera wszystkie najważniejsze elementy, które są niezbędne do nauki. Lekcje informatyki zdecydowanie powinny służyć poznaniu niektórych tajników, które kryje ten światowy program.