Jakie etui iPhone 11 wybrać?

Firma Apple jest najbardziej rozpoznawalną na rynku marką telefonów komórkowych, dlatego też nie powinien nas dziwić fakt, iż spora część użytkowników rozważa kwestię odpowiedniego wyboru pokrowca dla posiadanego smartfona mającego znaczek jabłka. W ofercie sklepów internetowych znajdziemy różnego typu obudowy mające odmienne udogodnienia i właściwości, dlatego też powinniśmy się zastanowić jakie etui iPhone 11 w naszym przypadku, będzie najlepsze. W poniższym artykule postaramy się opisać kilka różnych modeli pokrowców, co z pewnością ułatwi podjęcie właściwej decyzji. 

Etui z klapką do iPhone 11 to bezpieczeństwo oraz wygoda 

Pokrowiec do iPhone 11 posiadający klapkę będzie idealnym rozwiązaniem dla tych osób, które cenią sobie elegancję, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo w czasie użytkowania smartfona. Tego typu pokrowce wykonuje się zwykle z dosyć sztywnego sztucznego tworzywa i wykańcza za pomocą ekologicznej albo naturalnej skóry. Sporym plusem etui na iPhone 11, które posiada klapkę, będzie naturalna ochrona dla ekranu, dzięki temu nie trzeba inwestować dodatkowo w folię ochronną albo szkło hartowane. Firmy produkujące tego typu obudowy, nierzadko wyposażają je w dodatkowe kieszonki, gdzie można schować niezbędną gotówkę, karty płatnicze oraz dokumenty. Ponadto, etui do iPhone 11 zawierające klapkę, może także ułatwić skorzystanie ze smartfona w czasie oglądania różnych filmików, gdyż pozwala na horyzontalne ustawianie urządzenia. 

Hybrydowe etui do iPhone 11 to skuteczna ochrona

Hybrydowe etui do iPhone 11, zdobywają ostatnimi czasy sporą popularność, a to wszystko z uwagi na ich niezawodność. Za sprawą połączenia ze sobą uzupełniających się surowców, które odznaczają się różnorodnymi właściwościami, możliwe jest uzyskanie przełomowego efektu. Zwykle podczas ich produkcji, wykorzystywany jest termopoliuretan oraz poliwęglan. Tzw. TPU, czyli obrabiany termicznie poliuretan, to materiał elastyczny, który idealnie sprawdzi się do lekkiej ochrony smartfona. Poliwęglan zaś to bardzo wytrzymałe i twarde tworzywo, które dodaje im właściwości pancernych. Takie połączenie stanowi gwarancję niezawodności w użytkowaniu codziennym, a ponadto potrafi wydłużyć żywotność danego telefonu. 

Pancerne etui do iPhone 11 to skuteczne zabezpieczenie w każdej sytuacji

Najlepszą ochroną dla naszego smartfona, będzie zdecydowanie obudowa pancerna, która została przygotowana nawet na sytuacje ekstremalne. Tego typu mocne etui, będzie w stanie zabezpieczyć skutecznie telefon w czasie uderzeń albo upadków, nawet z dużej wysokości. Nierzadko także tego rodzaju pokrowce do telefonów iPhone 11 mają uniesione krawędzie, które chronią dodatkowo ekran, jak i cenny dla nas obiektyw przed zarysowaniem na płaskiej nawierzchni. Warto zwrócić uwagę, aby nasze etui posiadało certyfikat militarny MIL-STD-810G, który będzie świadczyć o wytrzymałości potwierdzonej testami wojskowymi na upadki z wysokości. Tego rodzaju etui polecane są przede wszystkim tym osobom, które korzystają aktywnie z telefonów i nierzadko narażają je na mocno ekstremalne sytuacje.