Nowoczesne słuchawki AirPods z etui ładującym

airpods z etui ładującym

Firma Apple od lat stawia na tworzenie akcesoriów, które są kompatybilne z urządzeniami Apple. Oprócz głośników czy AirTagów, od kilku lat, ten gigant technologiczny z Kalifornii produkuje również słuchawki bezprzewodowe AirPods wraz z etui ładującym. Ile kosztują, jakie mają funkcje? Tego i innych rzeczy  dowiecie się w tym artykule. 

Słuchawki AirPods – wygodne użycie i ładowanie w etui ładującym 

Słuchawki AirPods podobnie jak wiele innych flagowych akcesoriów firmy Apple, łączą się z iPhone’ami poprzez wbudowany moduł Bluetooth. Proces synchronizacji AirPods z iPhone’em jest bardzo szybki i intuicyjny. AirPods posiadają bardzo wiele funkcji, najważniejszą z nich wydaje się być odbieranie połączeń telefonicznych bez konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni, jest to szczególnie istotne w zatłoczonych miejscach. Słuchawki wytłumiają też dźwięk z otoczenia, dlatego nie trzeba się martwić o jakość i słyszalność rozmowy. Kolejną funkcją jest oczywiście słuchanie muzyki. Jakość dźwięku jest wysoka, a dodatkowo słuchawki bardzo dobrze wytłumiają dźwięk z otoczenia, można więc w spokoju wyciszyć się w rytmach ulubionej muzyki podczas przebywania w zatłoczonych miejscach. Dźwięk przestrzenny w Apple Music dodatkowo potęguje radość ze słuchania muzyki. Ładowanie słuchawek odbywa się poprzez włożenie ich do etui ładującego, które może pełnić również funkcje pojemnika na słuchawki. Z kolei ładowanie samego etui odbywa się poprzez położenie ich na ładowarce bezprzewodowej MagSafe lub na ładowarce z oznaczeniem „Qi-Certified”. 

airpods z etui ładującym

Koszt słuchawek AirPods z etui ładującym

Warto zacząć od tego, że koszt słuchawek AirPods wraz etui zależy do ich standardu oraz generacji. Przykładowo na stronie Apple cena słuchawek AirPods 2. generacji wraz z etui wynosi 650 złotych, podczas gdy słuchawki AirPods Pro kosztują aż 1250 złotych. Można więc uznać, że nie jest to cena na każdą kieszeń, ale same iPhone’y nie są tanie, więc można uznać, że jest to cena adekwatna do jakości. Co ciekawe, słuchawki bezprzewodowe AirPods współdziałają także ze smartfonami z Androidem. Nie musimy się więc obawiać, że kupimy je znajomemu na prezent i okaże się, że nie będą one współdziałać z jego telefonem. Oryginalne AirPods z etui ładującym można dostać na stronie https://ispot.pl/apple-airpods-z-etui-ladujacym.

Ciekawe dodatkowe funkcje

Funkcja Live Listen polega na tym, że w momencie jej włączenia, powoduje, że iPhone zmienia się w mikrofon kierunkowy, który przesyła dźwięk prosto do aparatów słuchowych zgodnych z AirPods. Ułatwia to prowadzenie rozmów w bardzo zatłoczonym środowisku. Model AirPods Pro zawiera również bardzo ciekawą funkcję wyboru końcówki, która najlepiej pasuje do kształtu ucha ich użytkownika. Urządzenie samo przeprowadzi test, który sprawdzi, która końcówka pasuje najlepiej do ucha odbiorcy. Przydatną funkcją, która pomoże nam w przypadku zgubienia słuchawek jest funkcja Find my AirPods. Warto wiedzieć, że funkcja ta zadziała tylko wtedy, kiedy są one połączone z iPhone’em poprzez moduł Bluetooth. Trzeba jednak przyznać, że ta funkcja nie jest aż tak bardzo rozbudowana, jak na przykład Find my iPhone.